Urmărește topicul Partenerul de viata

Postează răspuns
Prima paginaRaspunsuri: 15
Vizualizări: 1730
Membrii abonați 3
Membrii respondenti: 14
Nu ai postări în acest topic!
BBCode: [url=/forum/topic/353-partenerul-de-viata]Partenerul de viata[/url]
Dani91
-Dani91 -
Sore
-Sore -
La ce te uiți, aia o sa ai, numai că frumusețea tine câțiva ani și caracterul toată viata. Optiuni postare ®
Alina90
-Alina90 -
Caracter apoi frumusețe... Optiuni postare ®
Buble-estera
-Buble-estera -
Păi, în primul rând, mă uit la caracter, dar mă uit și la frumuseţea fizică. Adică, totuși, trebuie să mă simt atrasă de el și în felul ăsta. Eu sunt de părere că dacă mie îmi place de el, nu mă interesează dacă alţii îl văd mai puțin frumos (sau viveversa), pentru mine, e cel mai frumos! Însă, desigur, caracterul primează, că degeaba e frumos, cu un caracter infam! Optiuni postare ®
Florinvaly85
-Florinvaly85 -
Fraților, eu am ales după frumusețe, credeti-ma ca era cea mai frumoasa fata, dar Doamne, cât de puțin m-am rugat înainte sa aleg... rugați-vă stăruitor cu post mult, altfel va veți distruge viata ca și mine. Optiuni postare ®
Hadasa90
-Hadasa90 -
Puteti spune ca nu am dreptate.dar sigur am.poti a nu te uita la frumusete deloc dak vrei a te casatori cu acea persoana?eu nu cred.intradevar ruga multa multa inainte de a face acest pas. Optiuni postare ®

Pagina 2 din 2
Răspunsul tău:
Nu ai acces, deoarece nu ești autentificat!
Informații avantaje cont membru autentificat
Distribuie pe: facebook | twitter | linkedin | myspace | email
Forum >> Diverse >> Topic Partenerul de viata >> Urmărește topicul Partenerul de viata | pagina 2 | FiiLumina
meniu prim
"Orice gând este o sămânță. Dacă plantezi mere acre nu te aștepta să culegi ionatane."
~ Bill Meyer ~