Urmărește topicul Adi Gliga

Postează răspuns
Ultima paginaRaspunsuri: 11
Vizualizări: 1311
Membrii abonați 3
Membrii respondenti: 8
Nu ai postări în acest topic!
BBCode: [url=/forum/topic/78-adi-gliga]Adi Gliga[/url]
Cont_sters
-Cont_sters -
Ce parere aveti despre el si muzica sa?
Optiuni topic
Alidia
-Alidia -
Mai urat nu se poate canta... din toata lumea, el canta cel mai urat... isi bate joc de Dumnezeu! Optiuni postare ®
Paulfranciuc
-Paulfranciuc -
Sa zic drept, nici mie nu-mi place cum canta. Optiuni postare ®
Silvyu123
-Silvyu123 -
Canta destul de bine! Dar ce sa-i facem? Fiecare cu preferintele lui! Optiuni postare ®
Silvyu123
-Silvyu123 -
Canta frumos! Domnul sa-l binecuvanteze pe el si pe cei ce-l asculta! Optiuni postare ®
Lidiard
-Lidiard -
Cei ce nu sunt ai lui Dumnezeu nu-l plac. Mie imi place. A fost la dorohoi pe 14 decembrie si mi-a placut. Dumnezeu sa-l binecuvinteze. Optiuni postare ®
Chicu_Samuel
-Chicu_Samuel -
Nu știu de ce toata lumea are probleme cu imbracamintea lui. Acum sa fim sinceri, pe cine ati prefera, Adi Gliga sau Sunny Tranca? Ce are imbracanintea lui, e diferita... si asta inseamna ca isi bate joc de Dumnezeu? Asta e parerea noastra in raport cu ce e in lume. Daca cineva ar veni imbracat la biserica exact cum se imbracau oamenii din Vechiul Testament sau chiar din Noul Testament, oamenii l-ar da afara din biserica pe motiv ca nu e imbracat cuviincios, chiar daca e imbracat cum scrie in Biblie. Asa ca nu mai judecati oamenii, are cine sa-i judece, daca ei fac lucru bun sau rau. Optiuni postare ®
Kiwi
-Kiwi -
Ce imbacamite e aia, frate...? Si mai ales, ce videoclipuri are... Nu imi place deloc absolut. Este iesire din comun cu pocainta. Poate are cuvinte creștine, dar imbacamintea si mai ales videoclipurile... nu sunt creștinești. Bataie de joc. Optiuni postare ®
Kiwi
-Kiwi -
Eu, daca as avea banii lui, tot nu m-as imbraca așa... si mai ales canta foarte nasol si cu tot cu video... Dumnezeu ii mai lasa pe oameni in voia mintii lor. Si tu ce vrei sa insinuezi despre cum ma imbrac? Pe cei din interior ii putem judeca, ca isi bat joc din numele Lui. Optiuni postare ®
Marius_83
-Marius_83 -
Foarte mult imi place. E meditativa muzica lui. Optiuni postare ®

Pagina 1 din 2
Răspunsul tău:
Nu ai acces, deoarece nu ești autentificat!
Informații avantaje cont membru autentificat
Distribuie pe: facebook | twitter | linkedin | myspace | email
Forum >> Muzică >> Urmărește topicul Adi Gliga | FiiLumina
meniu prim
"Adevărurile care rămân doar în minte și nu sunt trăite practic ne hrănesc tot atât de puțin ca o mâncare ce rămâne în cămară.
~ Richard Wurmbrand ~