Ce iluzii au fost,ce iluzii mai sunt...Clipe care ne trec,ca o umbra pe gand.Alergam dupa nori,alergam dupa vant....si deschidem tarziu pumnii goi,vrem un nou inceput,insa timpul pierdut nu se intoarce nicicand inapoi!!6 | 1 | com: 3
Pace!Ași dori ca de câte ori ne plecam sa ne rugam sa ne rugam si pentru ROMANIA țara noastra sa fie pace si liniște la hotare!Ca doar asa.ne putem bucura de tot ce nea dat Domnu!12 | com: 1
meniu prim "Nu e nimic mai interesant decât să te întorci într-un loc care a rămas neschimbat ca să îți dai seama cât de mult te-ai schimbat tu." ~ Nelson Mandela ~