Urmărește topicul Poze baieti si fete

Postează răspuns
Ultima paginaRaspunsuri: 16
Vizualizări: 2566
Membrii abonați 6
Membrii respondenti: 11
Nu ai postări în acest topic!
BBCode: [url=/forum/topic/1225-poze-baieti-si-fete]Poze baieti si fete[/url]
Cont_sters
-Cont_sters -
Astept pareri sa vad daca aprobati pozele userilor care isi pun poze necuviincioase si vreau sa vad daca sunteti de acord sau nu sunteti de acord cu ele.
Optiuni topic
AndreiBodnariuc
-AndreiBodnariuc -
Eu, ca membru al echipei, spun asa: ca sunt unele poze exagerate! Si in special la baieti, dar nici fetele nu sunt lasate la o parte. Isi pun fel de fel de poze, si de nu le validezi, se iau de tine si zic: „Ce, poza mea nu-i decenta?” sau diferite exprimari ale lor! Optiuni postare ®
AndreiBodnariuc
-AndreiBodnariuc -
Spuneti de ce nu sunteti de acord... Si nu ziceti un simplu: nu sau da. Optiuni postare ®
Silvyu123
-Silvyu123 -
Nu mi-am pus inca nici o poza, dar totusi trebuiesc selecționate, atat pentru fete, cat si baieti! Optiuni postare ®
Silviu_18
-Silviu_18 -
Nu, nu, nu, nu e bine... ce vreti oare sa aratati prin pozele alea indecente? Pacat... :) Optiuni postare ®
Kiwi
-Kiwi -
Dar noi nu judecam oamenii, Cuvantul ne da voie sa judecam pacatul, prin urmare cei/cele care se poarta necuviincios, sarvarsesc un pacat si mai ales fetele care isi fac poze in care vor sa-si arate exteriorul atractiv. Sunt si fete din cultul nostru, fara numar. Optiuni postare ®
Kiwi
-Kiwi -
Daca e site crestin, admini, de ce le validati pozele indecente? Si voi raspundeti pentru asta. Optiuni postare ®
AndreiBodnariuc
-AndreiBodnariuc -
Eu atat pot zice. Eu am incercat sa nu fie tot felul de poze, si s-a sarit la gatul adminilor, si pentru ce...? Ca se vor tot felul de poze si etc... nu-i de zis nimic aici... decat voi sa va ganditi bine ca daca noi nu aratam exemple pentru altii, deageaba vorbim... Nu mai ziceti ca nu stiu ce... ca imediat, daca nu se valideaza ceva, voi gata, sariti pe admini. Voi ati vrut sa puneti si poze de tot felul, sa nu folosesc alte cuvinte... da? Asa ca nu mai judecati atât. Dati exemplu voi, si apoi vorbiti... Multumesc. Optiuni postare ®
Traian_r
-Traian_r -
Eu, să fiu că echipă, aş sterge pozele necuviincioase. Optiuni postare ®
Kiwi
-Kiwi -
De ce nu cititi cele trei conditii atunci cand va puneti poze? Eu validez doar poze personale... si putin modificate... de multe ori am fost injurat, si tot felul de furii aruncate asupra mea ca nu le validez pozele sau daca le sterg... De ce nu vreti sa va pocaiti? Optiuni postare ®

Pagina 1 din 2
Răspunsul tău:
Nu ai acces, deoarece nu ești autentificat!
Informații avantaje cont membru autentificat
Distribuie pe: facebook | twitter | linkedin | myspace | email
Forum >> Viata >> Topic Poze baieti si fete >> Urmărește topicul Poze baieti si fete | FiiLumina
meniu prim
"Poți afla mai multe despre o persoană prin ceea ce spune ea despre ceilalți decât prin ceea ce spun ceilalți despre ea."
~ Audrey Hepburn ~